Doradztwo prawne

Kompleksowe porady prawne w języku polskim i niemieckim, doradztwo i reprezentacja osób prywatnych i firm.

Rozwód, alimenty, spadek

Fachowa, szybka i kompetentna pomoc w sprawach polsko-niemieckich w zakresie prawa cywilnego.

Tłumaczenia

Przekład dokumentów prawnych w związku z prowadzonymi sprawami, postępowaniami sądowymi i sprawami urzędowymi.

Maria Kustos-Kowalik

Radca prawny

Radca Prawny Maria Kustos-Kowalik jako ekspert spraw polsko-niemieckich oferuje kompleksową pomoc prawną, zastępstwo procesowe i porady prawne w języku polskim i niemieckim. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.Wspólnie, od 2016 roku, świadczymy dwujęzycznie pomoc prawną przede wszystkim z zakresu prawa niemieckiego, prawa polskiego, międzynarodowego. Przygotowujemy pisma oraz pozwy zarówno w języku polskim jak i niemieckim.

Pomoc prawna świadczona przez kancelarię jest przede wszystkim w zakresie: udzielania porad prawych sporządzania opinii prawnych i ekspertyz dotyczących zagadnień prawnych opracowywania projektów aktów prawnych zastępowania klienta lub udziału łącznie z nim w negocjacjach reprezentowania klienta w postępowaniach przed sądami i urzędami.

Wspólnie specjalizujemy się prowadzeniu spraw polsko-niemieckich głównie dlatego, że znamy polski i niemiecki system prawny a dzięki temu tworzymy dla Państwa najlepsze rozwiązania.

Współpraca

Tłumaczenia

Od początku swojej pracy cenię współpracę z firmami zewnętrznymi, a prywatnie z przyjaciółmi – co pozwala mi zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług prawniczych, podatkowych, prawnych oraz tłumaczeniowych.

Od 2005 roku – czyli od dnia założenia działalności, współpracuję z tłumaczami – wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie przekładów obcojęzycznych.

Proponuję moim Klientom profesjonalną pomoc w zakresie tłumaczenia dokumentów, aktów, tłumaczenia dokumentów samochodowych, akt medycznych oraz specjalistycznych pism wymagają wysokiego poziomu profesjonalizmu i zrozumienia tematu oraz branży.

Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami jestem w stanie zagwarantować moim Klientom doskonałą jakość przekładów, a także ich punktualne dostarczenie i rzetelność wykonania. Staram się, aby każda oferta była dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dokładam wszelkich starań, aby coraz bardziej ulepszać swoją działalność i tym samym powiększać liczbę zadowolonych klientów – zarówno firm i instytucji, jak i osób prywatnych.

Tłumaczenia wykonywane są we wielu kombinacjach językowych, a podstawowe języki źródłowe lub docelowe to: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, ukraiński, włoski, czeski, szwedzki, norweski, duński,  flamandzki, niderlandzki,  słowacki, litewski.

Profesjonalnie

Do każdego tłumaczenia tekstu dobierany jest specjalista posiadający wiedzę i doświadczenie w przekładzie tekstów o danej tematyce.

Bezpiecznie

Wszystkie informacje, dane osobowe oraz teksty traktowane są poufnie zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Terminowo

Wszystkie zamówienia wykonywane są w możliwie jak najkrótszym czasie a terminy ich realizacji są zawsze dotrzymywane

Skontaktuj się ze mną!

Potrzebujesz doradztwa podatkowego lub prawnego?