Współpraca - polskie doradztwo prawne i podatkowe Agnieszka Neuwald-Piecha

Radca Prawny Maria Kustos-Kowalik jako ekspert spraw polsko-niemieckich oferuje kompleksową pomoc prawną, zastępstwo procesowe i porady prawne w języku polskim i niemieckim. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

Wspólnie, od 2016 roku, świadczymy dwujęzycznie pomoc prawną przede wszystkim z zakresu prawa niemieckiego, prawa polskiego, międzynarodowego. Przygotowujemy pisma oraz pozwy zarówno w języku polskim jak i niemieckim.
Radca Prawny Maria Kustos-Kowalik reprezentuje klientów przed polskimi i niemieckimi sądami oraz urzędami.

Pomoc prawna świadczona przez kancelarię jest przede wszystkim w zakresie: udzielania porad prawych sporządzania opinii prawnych i ekspertyz dotyczących zagadnień prawnych opracowywania projektów aktów prawnych zastępowania klienta lub udziału łącznie z nim w negocjacjach reprezentowania klienta w postępowaniach przed sądami i urzędami.

Obszary działania obejmują m.in. polskie i niemieckie  prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, w tym: tworzenie, przekształcanie, łączenie oraz likwidację polskich i niemieckich spółek prawa handlowego oraz tworzenie oddziałów, fundacji, stowarzyszeń i przedstawicielstw, prawo handlowe, prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne.

Wspólnie specjalizujemy się prowadzeniu spraw polsko-niemieckich głównie dlatego, że znamy polski i niemiecki system prawny a dzięki temu tworzymy dla Państwa najlepsze rozwiązania.

Charakteryzuje nas upór w dążeniu do celu. Uważamy, że każdy problem można rozwiązać, najważniejsze jest odpowiednie podejście oraz determinacja.

Od początku swojej pracy cenię współpracę z firmami zewnętrznymi, a prywatnie z przyjaciółmi – co pozwala mi zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług prawniczych, podatkowych i prawnych. Od 2005 roku – czyli od dnia założenia działalności, współpracuję z adwokatami, radcami prawnymi, biurami tłumaczeń, a także specjalistami w tłumaczeniu dokumentów technicznych oraz z zakresu medycyny.

Wspólne dążenie do celu – fachowa pomoc i konkurencyjna oferta pomagają każdą sprawę załatwić kompleksowo i bez nadmiernego uszczerbku dla Twoich nerwów i portfela.